fbpx
23 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Familjes

Etiketim: familjes

Doktorët i thonë familjes së babai ka vdekur, ata e gjejnë...

0
67 vjeçari Juan Jose Munoz Romero u dërgua dje me urgjencë në një klinikë në Kolumbi me presion të lartë të gjakut dhe pas...

Zbulohet i riu që i vendosi tritol familjes së 17-vjeçares që...

0
Një person është shpallur në kërkim nga Policia pasi dyshohet se ka vendosur një pako me lëndë plasëse artizanale në ambientet e jashtme të...

Immobile pas fyerjeve ndaj familjes së tij

0
Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile, u ka kërkuar tifozëve të klubit kryeqytetas që ta lënë të qetë pas fyerjeve ndaj familjes së tij. Immobile dështoi...

Cana i përkushtohet familjes, zbulon edhe vajzën e tij

0
Kapiteni legjendar i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, kohë më parë është bërë baba për herë të dytë. Partnerja e tij italiane, Monica, solli në jetë...

“Askush s’mund ta kuptojë dhimbjen”, Stresi dhe Keisi humbin pjesëtarin më...

0
Në llogarinë e tij në Instagram, Stresi ndau me ndjekësit një lajm që e pikëlloi pa masë. Qeni i tij Dei ndërroi jetë disa orë...

Misteri/ Dy personat shkonin në banesën e familjes Josifi, u gjetën...

0
Detaje të tjera kanë nga ngjarja tragjike në Kombinat, ku humbën jetën Zhaneta dhe Anisa Josifi dhe u gjet në gjendje të rëndë vajza...

Vetëflijimi i familjes Josifi në sytë e një filozofi, çfarë thotë...

0
Profesori i Komunikimit Artan Fuga në një lidhje të drejtpërdrejtë në “News 24” deklaroi se për zgjedhjet në universitet duhet diskutuar, duke shtuar se...

“U zgjova me lajmin e bukur”- Çiljeta Xhilaga flet për planet...

0
Pak ditë më parë qarkulluan lajmet se këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha ishin në pritje të një fëmije. Këngëtarja i hodhi...

Tragjedia e familjes Josifi/ Shefi i zjarrfikëses së Tiranës: Po të...

0
Shefi i zjarrfikëses së Tiranës tregoi momentin kur ata ndërhynë në shtëpinë e familjes Josifi në Tiranë ku në 2 korrik, u gjet e...

Rudari apel familjes së viktimës nga COVID-19: Varrimi të mos bëhet...

0
Sot një qytetarë nga Komuna e Podujevës ka ndërruar jetë në Klinikën Infektive. Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Podujevës, Nexhmi Rudari ka thënë për...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS