Incest brenda familjes shqiptare, arrestohet një i mitur

0
68
Gjigandi

Një rast incesti është raportuar në një familje në Obliq, Kosovë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur më 25 korrik, ku në pranga ka rënë një shtetas i mitur pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht po me një të mitur.

Njoftimi i policisë:

MARRËDHËNIE SEKSUALE BRENDA FAMILJES/Obiliq, 25.07.2022-06:00. Me 27.07.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, i mitur pasi që i njëjti kishte abuzuar seksualisht me viktimën femër kosovar e mitur. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu