Sherr mes grave në spitalin e Peshkopisë, ka të plagosur

0
74
Gjigandi

Dy gra janë përfshirë një konflik në Dibër.

Mësohet se shtetaset me iniciale R. S., 49 vjeçe dhe A. F., 57 vjeçe janë konfliktuar fizikisht pranë ambienteve të spitalit, duke u dëmtuar kështu edhe vetë.

Njoftimi i policisë:

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër referuan materialet në Prokurori për shtetaset R. S., 49 vjeçe dhe A. F., 57 vjeçe, banuese në Peshkopi, pasi në ambientet e Spitalit Rajonal Dibër, për motive të dobëta, janë konfliktuar fizikisht dhe i kanë shkaktuar dëmtime të lehta njëra-tjetrës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu