Vanessa Hudgens shfaqet pa makiazh

0
24

Ajo ditët e fundit ishte në një turne medial për filmin e saj të ri, Knight Before Christmas.

Por të hënën Vanessa Hudgens kaloj kohën me qenin e saj në lagjen Los Feliz.

Aktorja 30 vjeqare kishte veshur një palë pantollona të gjera me vija dhe duket se ishte pa make-up./BS

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu