Tritol në parukeri/ Arrestohet 24-vjeçari, një tjetër shpallet në kërkim – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Policia e Krujës ka mundur të zbardhë ngjarjen e rreth një muaji më parë, ku në parukerinë e shtetases R.Sh u vendos lëndë plasëse.

Kështu është arrestuar 24-vjeçari B.Sh, banues në Nikël si dhe shpallur në kërkim 28-vjeçari E.Sh, gjithashtu banues në Nikël.
Ngjarja ndodhi më 16 gusht dhe gjatë kontrollit të bërë nga forcat policore në banesën e shtetasve të lartpërmendur është janë sekuestruar 5 fitila zjarrpërcjellës dhe 5 kapsolla detonatore.
Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu