29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parukeri

Etiketim: parukeri

Investigimi i Fiks Fare/ Botoks dhe filler në parukeri nga mashtrues...

0
Fenomeni i injektimeve të botox, filler apo ndërhyrjeve estetike në fytyrë për t'u dukur më të bukur apo korrigjuar ndonjë rrudhë moshe është hapur...

“Bëni kontrolle sesa shkoni në parukeri”, e reja me kancer ka...

0
Franceska Gashi është kthyer në një frymëzim për të gjitha gratë dhe vajzat. Shqiptarja, e cila është diagnostikuar me kancer në gji, tregoi për...

Rregullat e reja për të shkuar në parukeri

0
Një takim me parukierin nuk do të jetë më si më parë. Një nga bizneset e konsideruara me rrezik mesatar për përhapjen e COVID-19,...

Tritol në parukeri/ Arrestohet 24-vjeçari, një tjetër shpallet në kërkim –...

0
Policia e Krujës ka mundur të zbardhë ngjarjen e rreth një muaji më parë, ku në parukerinë e shtetases R.Sh u vendos lëndë plasëse. Kështu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS