13.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Kërkim

Etiketim: kërkim

Emri/ I shpallur në kërkim nga Italia për drogë, arrestohet 31-vjeçari...

0
Një tjetër person i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është arrestuar nga Policia e Vlorës. 31-vjeçari Alfons Gjikaj ka rëndë në prangat e bluve të VClorës,...

Përplasi për vdekje studenten, shpallet në kërkim 31-vjeçari shqiptar

0
Një i ri shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke, pasi ka përplasur për vdekje me makinë në 21-vjeçare në Selanik. 31-vjeçari është...

Ishte shpallur në kërkim nga autoritetet franceze për trafik droge, arrestohet...

0
Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke në Kapshticë pasi ishte shpallur në kërkim nga autoritetet franceze. Shqiptari, 24 vjeç është ndaluar nga...

Plagosje me thikë në Korçë, shpallet në kërkim autori dhe dy...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e djeshme në qytetin e Korçës ku një 27 është goditur me thikë në pjesën e barkut....

Emrat/ Të shpallur në kërkim kombëtar, kapen katër persona në Durrës

0
Katër persona të shpallur në kërkim janë arrestuar në Durrës. Në pranga kanë rënë shtetasit Besim Vathi, Abasa Hasani, Bledar Plaku dhe Ilir Doka të...

I shpallur në kërkim për trafik droge, arrestohet i riu shqiptar

0
Një 21 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ishte i shpallur në kërkim për trafikim të lëndëve narkotike. I riu shqiptar...

I shpallur në kërkim nga Gjykata e Durrësit, arrestohet 26-vjeçari në...

0
Një 26-vjeçar shqiptar i cili ishte shpallur në kërkim nga Gjykata e Durrësit për falsifikimin e dokumenteve të identifikimit, është arrestuar nga autoritetet italiane kanë vënë...

I shpallur në kërkim për trafik droge, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë

0
Një 34-vjeçar i identifikuar si Marjus Balo ka rënë në prangat e Policisë së Vlorës ditën e sotme. Balo ishte shpallur në kërkim nga...

Emri/ Rrëmbimi i Indrit Beqirajt, policia shpall në kërkim autorin

0
Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim shtetasin Agron Bejdollin, pasi dyshohet si autor i rrëmbimit të Indrit Beqirajt në autostradën Durrës-Tiranë. Kujtojmë se i...

Zhduket 13-vjeçarja, policia e shpall në kërkim

0
Policia e Kosovës nëpërmjet një postimi në Fb kërkon ndihmë nga qytetarët për gjetjen e një vajze 13-vjeçare nga Gjilani, e cila është zhdukur. Policia ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS