Tirane, gjendet 13-vjeçarja dy ore pas alarmit per rrembim – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Gjendet vajza 13 vjecare e cila u denoncua e rrembyer ne Tirane. Ka qene drejtori i policise kriminale Tonin Vocaj qe beri me dije gjetjen e vajzes. Ndersa drejtori i policise Tirane Tja se vajza eshte gjetur shendosh e mire ne nje lokal.
Kreret e policise shprehen dyshime se ngjarja ka qene nje inkenim i shoqerise se 13 vjecares.

Tiranë/Informacion Paraprak i dhene nga policia para gjetjes se vajzes.
Në rrugën “Ndre mjeda” dyshohet se një person ende i paidentifikuar, ka marrë jashtë dëshirës në automjet një 13 vjeçare dhe ështê larguar.
Policia është vënë në ndjekje të automjetit dhe po punon itensivisht për identifikimin dhe kapjen e personit.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu