Bllokohen dy turiste izraelite në Theth, shkak mjegulla e dendur – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Dy turiste nga Izraeli janë bllokuar në Theth. Banorët vendas po ndihmojnë ata.

Dy turistet izraelite janë bllokuar në zonën malore për shkak të mjegullës së dendur.
Njoftimi është bërë nga nëna e dy turisteve, në një bujtinë në Theth.
Ndërkohë, policia dhe forca të emergjencës janë vënë në lëvizje për të gjetur dy motrat.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu