13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bllokohen

Etiketim: Bllokohen

Pëson avari avioni i linjës Rinas-Venecia, bllokohen në aeroport 180 pasagjerë

0
180 pasagjerë të cilët presin të fluturojnë drejt Italisë kanë mbetur të bllokuar në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se avioni Rinas-Venecia ka pësuar avari dhe...

Erdhën për plazh në Shqipëri, bllokohen në Morinë

0
Policia kufitare ka punuar me procedura të përshpejtuara, por fluksi i mjeteve që kthehen drejt Kosovës pas fundjavës në plazhet shqiptare, ka bërë që...

Greqia probleme me sistemin, shqiptarët dhe të huajt bllokohen në kufi

0
Pala greke bllokon hyrjen e shtetasve shqiptarë apo dhe të huaj përmes pikës kufitare të Kakavijës. Shkak është bërë mos rakordimi i sistemit PLF...

Greqia mbyll kufirin për turistët/ S’lejohen jo vetëm shqiptarët, por bllokohen...

0
Ne ditën e parë te lehtësimit të kalimit të kufirit me Greqinë, në Kapshticë situata duket se nuk ka ndryshuar. Të vetmit që...

Bllokohen gjashtë qytetarë të Kosovës në një mal të Shqipërisë, shpëtohen...

0
Një helikopter i Forcës Ajrore u angazhua në operacionin e kërkim-shpëtimit të 6 turistëve nga Kosova të cilët ishin bllokuar prej disa orësh në...

Top Story/ Shkenctarët e Universitetit Boku në Vjenë: Hidroçentralet në Vjosë...

0
Shkencëtarë nga Univesiteti Boku në Vjenë i janë bashkuar kolegëve të tyre shqiptarë për të studiuar Luginën e Vjosës. Grupi i Top Story, u...

Me avion për në Tiranë, pasagjerët bllokohen në Zyrih, mes tyre...

0
Një numër i madh pasagjerësh të cilët prisnin që gjatë ditës së sotme të udhëtonin me avionin e kompanisë zvicerane Edelweiss, nga Zyrihu në...

Durrësi i mbytur nga plehrat/ Prej disa ditësh pa pastruar, bllokohen...

0
Mëgjithëse të martën në Durrës u vu re një përmirësim me mbledhjen e mbetjeve në disa rrugë kryesore, ende në disa zona perfierike situata...

Vazhdojne aksionet kunder abuzimeve, bllokohen 298 ton karburant jashte standarteve –...

0
Inspektorati Shtetëror Teknik dhe Industrial, në bashkëpunimin me Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave, bllokuan një sasi prej 298 ton karburant, në një...

Bllokohen dy turiste izraelite në Theth, shkak mjegulla e dendur –...

0
Dy turiste nga Izraeli janë bllokuar në Theth. Banorët vendas po ndihmojnë ata.Dy turistet izraelite janë bllokuar në zonën malore për shkak të mjegullës...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS