Tirana nesër pa drita, ja zonat ku do të ndërpritet energjia elektrike – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

OSHEE njofton se ditën e nesërme do të stakohet energjia elektrike në disa zona, për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave.

Në njoftimin e OSHEE-së, saktësohet se në disa zona nuk do të ketë energji.
Njoftimi i OSHEE:
#Investimet #Tirana
Stakimet e datës 1 tetor
Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, më 1 tetor do të stakohet energjia ⚡️ në disa zona👇
09.00-15.00
Pjesërisht rruga “Hoxha Tasim”✔️
09:00-14:00
Pjesërisht rrugët “Sami Frashëri”, “Brigada VIII“ tek pallatet Agimi, “Muhedin Llagani” dhe “Sali Butka”, pranë parkut të Ministrisë së Brendshme✔️
09:00-12:00
Pjesërisht rrugët “Nikolla Tupe” dhe “Sami Frashëri”, pranë sheshit “Uillson”✔️
11:00-13:00
Pjesërisht rrugët “Nikolla Tupe” dhe “Dëshmorët e 4 Shkurtit”✔️
14:00-16:00
Pjesërisht rrugët “Nikolla Tupe” dhe “Vaso Pasha”✔️
10:00-12:00
Pjesërisht rruga “Brigada VIII”✔️
10:00-11:00
Zona tek shinat e trenit, pas QTU
Rrugët “Bashkim SHkurti” dhe “Skender Kalenja”✔️

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu