fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Elektrike

Etiketim: elektrike

Jeton në një kabinë elektrike, njihuni me historinë e trìshtë të...

0
Violeta Mita Bejleri është 77 vjeç, dhe 23 vitet e fundit të jetës së saj i ka kaluar në një kabinë elektrike. Në një...

Aksident i rëndë në Bulqizë, motori përplaset me shtyllën elektrike

0
Një aksident i rëndë u shënua pasditen e kësaj të hëne në Bulqizë. Një 30 vjeçar i cili po udhëtonte nga lagjja e vjetër në...

2020, një vit i mirë për prodhimin e energjisë elektrike. Në...

0
Ndryshe nga 2019, viti 2020 është shumë i mbarë për prodhimin e energjisë në Shqipëri. Sipas të dhënave në liqenin e Fierzës ka...

Zjarret në Kaliforni, rreth 500 mijë persona pa energji elektrike

0
Më shumë se gjysmë milion njerëz mund të mbeten pa energji elektrike për shkak të zjarreve që po shkatërrojnë Kaliforninë. Sipas raportimeve të BBC, zjarret...

Zjarret në Kaliforni, rreth 500 mijë persona pa energji elektrike

0
Më shumë se gjysmë milion njerëz mund të mbeten pa energji elektrike për shkak të zjarreve që po shkatërrojnë Kaliforninë. Sipas raportimeve të BBC, zjarret...

OSHEE: Do te nderpritet energjia elektrike ne Tirane, ja zonat –...

0
OSHEE ka njoftuar se do të ketë stakim të energjisë elektrike në datat 25 deri 27 tetor. ...

Aksident ne Kamez, motorri perplaset me shtyllen elektrike – Lajmi i...

0
Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Silvio Berluskoni” në qytetin e Kamëz. Raportohet se një person...

Tirana nesër pa drita, ja zonat ku do të ndërpritet energjia...

0
OSHEE njofton se ditën e nesërme do të stakohet energjia elektrike në disa zona, për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e...

Sot dhe nesër: Të gjitha zonat në Tiranë ku do të...

0
Edhe ditën e sotme OSHEE me anë të një njoftimi për mediat njofton se në datat 18 dhe 19 shtator 2019 do të ketë...