Sulmohet banka e super të pasurve

0
80
blank
Gjigandi

Një krim i përmasave të skandalit financiar "Panama Pejpwrs" që tronditi botën tri vite më parë ka prekur një bankë 'off-shore' në ishujt britanikë. Hakerët kanë publikuar emrat dhe llogaritë bankare të……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu