Shpërthim në një banesë në Durrës, policia jep detajet – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Policia raporton se në banesën e një shtetasi në fshatin Radë, në Durrës është vendosur lëndë plasëse. Sipas të dhënave të para mësohet se nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.
Më datë 04.10.2019, në fshatin Radë, Durrës në banesën në pronësi të shtetasit A.S., e pabanueshme ka shpërthyer një sasi lënde plasëse artizanale, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu