Sherri mes të rinjve me thikë për një vajzë, nën pranga 19-vjeçari – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Është vënë nën pranga autori i dyshuar, i cili plagosi me mjet prerës Igli Palloshan, në muajin korrik të këtij viti,përballë shkollës “Qemal Stafa”.

Sherri mes dy personave ka ndodhur për motive të dobëta, dyshohet se bëhej fjalë për një femër.
Autori i kësaj ngjarjeje, Astmir Shabanaj, 19 vjeç, pas përplasjes me Igli Palloshan, ka bërë pritë para ambienteve të shkollës “Qemal Stafa” dhe e kanë goditur me thikë.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje”, “Ndërhyrje të padrejta në jetën private” e “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu