Ballina Etiketimet Nën

Etiketim: nën

Momente drithëruese në stadium, ish-fubollisti i Çelsit që humbi jetën në...

0
Ndeshja mes Njukastëllit dhe Liverpulit në Premier Ligë u hap me një homazh për ish-futbollistin ganez, Kristian Atsu i cili humbi jetën në tërmetin...

Tërmeti në Turqi/ Aktorja e telenovelave turke gjendet e vdekur nën...

0
  Emel Atici, një nga aktoret e telenovelave turke është gjetur e vdekur nën rrënijat e tërmetit tragjik në Turqi bashkë me vajzën e saj,...

Momente kritike në Turqi/ Pas 43 orësh nën rrënoja shpëtohet 3-vjeçari,...

0
Një djalë tre vjeçar ishte mes njerëzve të nxjerrë nga rrënojat e ndërtesave të shembura në Turqi mbrëmë, ndërsa ekipet e shpëtimit po punonin...

Temperatura nën zero dhe borë, surprizat e motit për ditën e...

0
Për ditën e premte pritet të kemi mot me vranësira dhe reshje shiu me intensitet deri mesatar në pjesën më të madhe të vendit....

Shqipëria nën vëzhgim/ Karamuço: Kemi vënë në mendime ‘krimin’ për ndryshimin...

0
Aksioni i Policisë për heqjen e kamerave të sigurisë të vendosura nga grupet kriminale, i nisur pak ditë më parë, ka rikonfirmuar edhe njëherë...

Detaje/ Nëna e dy fëmijëve ndërroi jetë pas abortit, në hetim...

0
Detaje të reja janë zbardhur për vdekjen e 34-vjeçares Etleva Çullhaj, si pasojë e një aborti  në maternitetin e Elbasanit. Sipas spitalit, e reja ka...

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja të karburanteve

0
  Bordi i Transparencës ka vendosur ditën e sotme çmimet e reja me të cilat do të tregtohen karburantet në vend. Nafta do të blihet...

Temperatura nën zero dhe mjegull, parashikimi i motit për ditën e...

0
Për ditën e premte vendi ynë do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të...

Nën hetim mjeku i spitalit të Durrësit/ Mori para në këmbim...

0
Një mjek i spitalit të Durrësit, me detyrë Teknik gjaku i cili ka marrë para nga një paciente në këmbim të transfuzionit të gjakut...

Më në fund bie çmimi i naftës nën 200 lekë

0
Vendimet e Bordit të Transparencës  kanë ndryshime të çmimit nga ai i përcaktuar në mbledhjen e fundit. Referuar të dhënave lidhur me bursën Platts të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24