17.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Thikë

Etiketim: thikë

Ja kush është 60-vjeçari që u vra me thikë në Maliq

0
Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e djeshme, ku gjatë një konflikti me thika u shënua një viktimë. U mësua se viktimë e këtij...

Plagosje me thikë në Kurbin, arrestohet autori

0
Një 37-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit, pasi një ditë më parë ka goditur me thikë dhe sende të forta një 65-vjeçar. Sipas njoftimit...

Masakroi me thikë bashkëjetuesen, Ramis Mici në sallën e gjyqit: Më...

0
Ramis Mici do të njihet sot me masën e sigurisë pasi qëlloi për vdekje me thikë bashkëjetuesen e tij Jetlira Elezi mëngjesin e së...

Vrau me thikë gruan se ishte xheloz, del fotoja e shqiptarit...

0
Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Greqi, pasi një 51-vjeçar shqiptar vrau me thikë gruan e tij. Mediat greke bëjnë me dije se ngjarja ka...

U qëllua për vdekje me thikë nga bashkëshorti i saj, publikohet...

0
Një ngjarje e rëndë u shënua gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Elbasan, ku 37-vjeçarja Jetlira Elezi u qëllua për vdekje...

E rëndë në Elbasan, 37-vjeçari vret me thikë bashkëjetuesen

0
Një ngjarje e rëndë ka tronditur Elbasanin gjatë mëngjesit të sotëm, ku një 37-vjeçar ka goditur për vdekje me thikë, bashkëjetuesen e tij. 37-vjeçarja, edhe...

Plagosi me thikë një 21-vjeçar, arrestohet i riu në Tiranë

0
Një 23-vjeçar është arrestuar pasi ka plagosur me thikë një shtetas, 21 vjeç në Tiranë. Bëhet me dije se shtetasi me inicialet O.M, ka plagosur...

Vetëplagoset me thikë një 33- vjeçar në Tiranë

0
Një 33-vjeçar është vetëplagosur në Tiranë. Shtetasi me iniciale I.M., është plagosur me thikë në këmbë, ku fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Njoftimi i policisë: Më...

Dhunoni dhe kërcënoi me thikë prindërit, arrestohet ‘i droguar’ 40-vjeçari në...

0
Një krim i rëndë në familje është paralajmëruar këtë të mërkurë në Tiranë, pasi djali dhunonte dhe kërcënonte prindërit. Mësohet se shtetasi me iniciale T....

E rëndë në Fier! Konflikt në familje, djali plagos nënën me...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, pasi një 50-vjeçare është plagosur me thikë nga djali i saj. Mësohet se shtetasi Klaudio Çobaj ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS