Sherr në Itali, shqiptarët godasin me thikë në gjoks bashkatdhetarin

0
Gjigandi

Një sherr mes disa shqiptarëve i cili ndodhi ditën e djeshme në një zonë të Italisë e quajtur Casarza Ligure.

Mediat vendase bën me dije se një shqiptar është goditur me thikë në gjoks, ndërsa janë shpallur në kërkim dy bashkatdhetarë të tij.

Dy personat e shpallur në kërkim, fillimisht e kishin ndjekur bashkatdhetarin e tyre dhe më pas e kanë qëlluar me thikë, duke e lënë të plagosur.

I riu shqiptar është dërguar në spital ku po merr trajtimin e duhur, ndërsa Policia po heton për të identifikuar dhe kapur dy autorët e plagosjes së të riut.

 

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu