4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Sherr

Etiketim: Sherr

Tiranë/ Sherr mes policëve, nis hetimi disiplinor ndaj tyre

0
Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (AMP) Tiranë ka referuar në Prokurori materialet proceduriale në gjendje të lirë në ngarkim të 2 punonjësve të Policisë dhe...

Sherr në një lokal në Kamëz, dy persona përfundojnë në spital

0
  Më datë 27.01.2023, në Kamzë, në një lokal, shtetasit A. D., 18 vjeç, dhe R. S., 17 vjeç, janë konfliktuar me sende të forta,...

Sherr mes të rinjve në Tiranë, plagoset 24-vjeçari (Detaje)

0
Tre persona janë përfshirë në një sherr pasditen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë. Uniformat blu bëjnë me dije se të rinjtë janë...

Sherr në Pogradec, 17-vjeçari plagos me mjet prerës të miturin

0
Një 17-vjeçar ka plagosur me mjet prerës një 15-vjeçar si pasojë e një konflikti. Uniformat blu raportojnë se 17-vjeçari N.M., është arrestuar nga policia, ndërsa...

Sherr në një lokal në Sarandë, plagoset me thikë 43-vjeçari

0
Një plagosje me thikë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një lokal në Sarandë. Uniformat blu bëjnë me dije se një 38-vjeçar ka qëlluar shtetasin...

“Luftë mes princash”, Harry tregon sherrin me të vëllanë në librin...

0
Ndërsa libri i ri i Princit Harry , Spare , përgatitet të dalë në librari online dhe fizik, një fragment prej tij, i zbuluar...

Sherr me thika në Tiranë, plagoset një person

0
Një sherr ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, i cili ka përfunduar në plagosjen e një të personi. Uniformat blu se Sokol Cala është...

Sherr në Itali, shqiptarët godasin me thikë në gjoks bashkatdhetarin

0
Një sherr mes disa shqiptarëve i cili ndodhi ditën e djeshme në një zonë të Italisë e quajtur Casarza Ligure. Mediat vendase bën me dije...

Sherr me thika mes gjimnazistëve në Durrës, ka të plagosur

0
Disa gjimnazistë janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Durrës, duke përftuar në përdorimin e armëve të ftohta. Burime për median se një adoleshent është plagosur me...

Elbasan/ Sherr me sende të forta mes dy 40-vjeçarve

0
Dy persona janë konfliktuar në Elbasan. Shtetasit me iniciale A. P., 41 vjeç dhe A. R., 44 vjeç kanë goditur njëri-tjetrin me sende të forta. Njoftimi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS