‘Bombë në Gjykatë’/ Telefonata anonime ‘ngre në këmbë’ policinë

0
Gjigandi

Një telefonatë anonime ka ‘ngritur në këmbë’ Gjykatën e Apelit në Tiranë, pas alarmit se në zonë është vendosur një bombë.

Burime për median bëjnë me dije se uniformat blu kanë kryer verifikime të imtësimshe dhe se nuk ka pasur asnjë bombë në godinën e Gjykatës.

Sakaq në vendngjarje kanë mbërritur forca të shtuara policie si në GJKKO dhe SPAK.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu