17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Policinë

Etiketim: policinë

Homeland Justice godet rëndë Policinë e Shtetit, i zbërthejnë sistemin e...

0
Grupi i hakerave iranianë “Homeland Justice” kanë publikuar ditën e sotme një material prej 1.7 giga ku është skeduar i gjithë informacioni policor në sistemin...

Kryemafiozi shpallet në kërkim nga familja, xhaxhai ‘ngre në këmbë’ policinë:...

0
I shumëpërfoluri i botës së krimit Ervis Martinaj dyshohet s ka humbur kontaktet me familjarë, pasi prej kohës kërkohej nga policia. Burime për median bëjnë...

Tragjedia e Himarës ‘zgjon nga gjumi’ policinë kufitare, sekuestron 3 skafe

0
Policia Kufitare dhe ajo e rendit në bregdetin e Sarandës kanë vijuar kontrollin për respektimin e masave të sigurisë në plazhe. Policia Kufitare ka deklaruar...

PD ‘sulmon’ ndryshimet në Policinë e Shtetit: Nallbati i papranueshëm

0
Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me lëvizjet në Policisë e shtetit, ku Neritan Nallbati u emërua si drejtori i Policisë Kriminale. Në një deklaratë...

Ndryshime në Policinë e Shtetit/ Nano shkarkon nga detyra drejtorin e...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka shkarkuar këtë të enjte nga detyra drejtorin e Policisë Kriminale, Tonin Vocaj. Burime për median...

Maliq/ Zhduket një 26-vjeçar, babai alarmon policinë

0
Një 26-vjeçar është zhdukur në Maliq. Shtetasi me iniciale M. Ç., është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më prej ditë së djeshme. Njoftimi i...

Çuçi përballë akuzave të Salianjit: Të lëmë sherrin, le të mendojmë...

0
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi i thirrur në interpelancë nga deputeti, Ervin Salianji ka se duhet lënë pas politika e sherrit, pasi qeveria dhe...

Hodhi drogën në tokë sapo pa policinë, arrestohet 23-vjeçari në Elbasan

0
Një 23-vjeçar është arrestuar në Elbasan pasi sapa ka parë policinë ka hedhur lëndën narkotike në tokë. Shtetasi me iniciale G. T., akuzohet për veprën...

Zhduket e mitura në Sarandë, vëllai i saj “ngre në këmbë”...

0
Një 17- vjeçare është zhdukur në Sarandë. Denoncimi në polici është bërë nga vëllai i saj, shtetasi me iniciale R. V., 27 vjeç, ku shprehet...

Belsh/ Iku nga banesa dhe braktisi fëmijën e saj të mitur,...

0
Një denoncim i pazakontë ka mbërritur në komisariatin e policisë së Cërrikut. Mësohet se një 66-vjeçar ka denoncuar zhdukjen e nuses së djalit, duke braktisur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS