E rëndë në Kolonjë/ Transportieri zë poshtë punëtorin e gurores

0
Gjigandi

Një incident ka ndodhur në Kolonjë, ku një punëtor ka mbetur i plagosur rëndë në vendin e punës.

Burime për median bëjnë me dije se, ngjarja ka ndodhur në guroren e Vodicë, ku transportieri ka zënë poshtë punëtorin.

Mësohet se i plagosuri ka marrë plagë të rënda në trup dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës.

Ende nuk dihen rrethanat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu