Alarmi për bombë/ Prokuroria dhe policia ‘bëhen lëmsh’

0
Gjigandi

Prokuroria e Tiranës ka reaguar lidhur me alarmin për bombë.

Prokuroria bën me dije se informacioni është ende i pakonfirmuar dhe se policia është duke e verifikuar.

Reagimi i plotë:

Në përgjigje të kërkesës së disa gazetareve:

Gjykata Apelit Tiranë ju njofton se, ka një informacion të pa konfirmuar për vënien e një lënë shpërthyese në ambientet ose pranë Gjykatës se Apelit. Policia e Shtetit është duke verifikuar informacionin.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu