18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prokurorinë

Etiketim: prokurorinë

Emrat/ Mashtruan Prokurorinë për sistemin e kondicionimit, Apeli lë të lirë...

0
Gjykata e Apelit ka liruar tre punonjësit Dede Malutaj, Vladimir Malutaj dhe Ibrahim Dragoshi, ndonëse këta të fundit mashtruan Prokurorinë e Elbasanit sa i...

Montuan në Prokurorinë e Elbasanit pajisje që s’funksiononin, kërkohet burg për...

0
Dy persona kanë rënë në pranga dhe dy të tjerë janë në kërkim në Elbasan, pasi kanë kryer mashtrim me punimet në prokurori. Policia dhe...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë emëron Manjola Kajanën në Prokurorinë e...

0
Në kushtet e distancimit social, si rezultat i pandemisë COVID19, është mbajtur gjatë paradites së sotme përmes platformës on-line, mbledhja e 63-të e Këshillit...

U arrestuan gjatë operacionit masiv antidrogë/ Çështja e Arben Tucit dhe...

0
Gjykata e Posaçme e Apelit Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, me trupë gjyqësore relator Sokol Binaj, ka pranuar ankimet e Arben Tuci dhe...

Pandemia e COVID-19/ Pas gjykatës, pezullohet puna dhe në Prokurorinë e...

0
Pas Gjykatës së Shkallës së Parë të Kavajës dhe Gjykatës së Apelit në gjendje të pezulluar do të qëndrojë dhe Prokuroria e Kavajës, ku...

Lufta kundër krimit, prezantohen rekomandimet për prokurorinë, Olsian Çela: Pavarësia është...

0
Zhvillohet online prezantimi i rekomandimeve prioritare për Prokurorinë e Përgjithshme në kuadër të luftës kundër kriminalitetit për vitin 2020. Në mbledhje janë të pranishëm...

Zvicerania Petra Z. tregon se si përgjigjej Loredana gjatë intervistimit në...

0
Intervistimi i Loredanës në Prokurorinë e Luzernit, zvicerania Petra Z. tregon se si përgjigjej reperja. Zvicerania Petra Z. ka treguar se si ka shkuar marrja...

Koronavirusi futet në Prokurorinë e Përgjithshme, dezinfektohen ambjentet

0
Koronavirusi futet në Prokurorinë e Përgjithshme. Burimet bëjnë me dije se në këtë institucion është konfirmuar një rast pozitiv. Gjatë ditës janë dezinfektuar ambjentet e...

Vettingu zbrazi prokurorinë, Ibrahimi: Nga 94 prokurorë, 43 syresh nuk e...

0
Reforma në drejtësi, edhe pse ka qenë politika shtetërore dhe basti shoqëror më i rëndësishëm i Shqipërisë që nga 1998, ende nuk i ka...

Dosja e tokave ne Gjirin e Lalzit qe futi ne sherr...

0
Prokuroria e Durrësit ka çuar prapa hekurave për akuzën e “Shpërdorimit të detyrës”, drejtorin e kadastrës në këtë qytet Liridon Pula, ndërsa është shpallur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS