Plagosi me thikë kryebashkiakun e Divjakës dhe shoferin e tij, identifikohet autori (Emri)

0
Gjigandi

Kryetari i bashkisë së Divjakës Fredi Kokoneshi është plagosur me thikë nga Erges Xhelili pas një sherri në poliklinikën e zonës.

Mësohet se Xhelili ka qenë ish-punonjës i IT në bashkinë e Divjakës.

Sakaq, raportohet se ka mbetur i plagosur edhe shoferi i Kokoneshit, Gazmend Bullari.

Të plagosurit janë transportuar në spital dhe ndodhen nën mbikëqyrjen e mjekëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu