Sherr në mesnatë, një person qëllohet me armë në Durrës | Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Durrës. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, ndërsa nuk dihen ende rrethanat.
I plagosuri është dërguar në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia bën me dije se ka qenë një sherr për motive të dobëta ai që ka çuar në përdorimin e armës së zjarrit.
Policia ka identifikuar autorin e ngjarjes dhe po punon për kapjen e tij. Ndërsa po punohet për zbardhjen e ngjarjes

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu