18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Person

Etiketim: person

Të jesh një person i ndjeshëm është një superfuqi

0
A emocionoheni lehtë, keni ndjeshmëri ekstreme për të tjerët dhe jeni shpesh të prekur? Ndoshta ju mund të jeni një nga shumë njerëz shumë...

Dumani çon në pranga një tjetër person, ja emri

0
Nga operacioni “Plumbi i Artë” u vu në pranga shtetasi Agimi Gjini. Duke shënuar kështu në 19 numrin e të arrestuarve. Njoftimi i policisë: Në vijim të...

Aksident në Tiranë/ Makina përplas motorin, plagoset rëndë një person

0
Një aksident rrugor ka ndodhur disa minuta më parë në Tiranë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Burime për median bënë me...

Kishte montuar mina me telekomandë, arrestohet një person në Korçë

0
Policia e Korçës ka finalizuar operacionin e koduar “Remote”, duke parandaluar një tjetër rast të shitjes së trafikimit të minave. Si rrjedhojë është arrestuar 1...

Grabitje në Tiranë/ Dy të rinj kërcënojnë me thikë një person,...

0
Një 20-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi i ka grabitur sendet personale një shtetasi. Shtetasi me iniciale B.Sh., në bashkëpunim me një 17-vjeçar kanë kërcënuar...

Gjendet i mbytur një person në Divjakë

0
Një moshuar është gjetur pa shenja jete në Divjakë. Dyshohet se shtetasi rreth të 70-tave të jetë mbytur në vendin  e quajtur “Kanali i Vaut”. Mbi...

Gjendet një person i vdekur në Vlorë

0
Një person është gjendur pa shenja jete në Vlorë. Dyshohet se shtetasi me iniciale H. K., rreth 76 vjeç të ketë humbur jetën për shkaqe...

Armë zjarri dhe municione ushtarake në banesë, arrestohet një person në...

0
Një person është arrestuar në Elbasan pasi në shtëpinë e tij u gjetën një armë zjarri pushkë dhe municione ushtarake. Blutë bëjnë me dije se...

Dhunoi me grushta një person, lihet në burg reperi Fero

0
Gjykata e Gjilanit ka marrë vendimin për reperin Fero i cili rrahu me grushta një person. Mësohet se ndaj Feros është vendosur një muaj paraburgim,...

Gjendet i vdekur në banesë një person në Sarandë, çfarë dyshohet

0
Një 64-vjeçar është gjetur i vdekur në Sarandë. Dyshohet se shtetësi anglez me iniciale A.G., ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak. Njoftimi i policisë: Sot,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS