Sherr me thika në Tiranë, plagoset një person

0
Gjigandi

Një sherr ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, i cili ka përfunduar në plagosjen e një të personi.

Uniformat blu se Sokol Cala është në kërkim nga policia pasi gjatë një konflikti ka goditur me thikë një 46-vjeçarin, Elvis Ndoni.

Autori i plagosjes është në arrati, ndërsa viktima ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatint të Policisë Nr. 2 kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punohet për kapjen e shtetasit S. C., 26 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka goditur me mjet prerës shtetasin E. N., 46 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Union Contact

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu