Rama: Një prokuror në Durrës është pjesë e bandave, do ta shikoni shpejt | Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama foli për një prokuror që është i lidhur me bandat dhe i bën presion edhe administratës shtetërore ne qytetin e Durresit.
Rama po fliste për reformën në Drejtësi dhe pa dhënë emra tha që në Durrës është ende një prokuror pjesë e bandave që i bën presion edhe administratës shtetërore.

“Për reformën në drejtësi, e kam thënë që vetingu nuk është pushim nga puna por pastrim i sistemit. prokurori i Durrësit është pjesë e bandave.
Do flasim ndryshe kur të shikoni kur këto që po iu them, janë saktë”, deklaroi Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu