14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokuror

Etiketim: prokuror

Prokurorët rikthehen në vendin ku u ekzekutua Pjerin Xhuvani

0
Prokuroria e Elbasanit i është rikthyer në vendin ku u vra më shumë se një vit më parë Pjerin Xhuvani, gjatë fushatës elektorale për...

Probleme me drejtësinë, në banesën e Sadikajt ka jetuar një prokuror

0
Gazetari, Artan Hoxha ka nxjerrë në dritë detaje të tjera në lidhje me ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt në rrugën Sauk-Teg. Hoxha pohon se në banesën...

Rihapet gara për prokurorët e SPAK, gjykata e Apelit pranon padinë...

0
Gjykata e Apelit Administrativ pranon padinë e prokurores Sonila Muhametaj.Ajo më herët kishte aplikuar për të qenë pjesë e SPAK por vendi i saj u...

Në pritje të DEA-s amerikane/ Flasin prokurorë dhe zyrtarë policie: Çfarë...

0
Një postbllok i Policisë Rrugore ka mbirë prej pesë ditësh në hyrjen e Terminalit Lindor në Portin e Durrësit, ku historikisht janë shkarkuar mineralet....

Belgët s’i ndahen Elbasanit, duan vrasësit e Arjan Spahiut. Prokurorët vijnë...

0
Prokurorët belgë prej ditësh janë instaluar në Elbasan. Ata vijojnë të kërkojnë gjurmët për vrasjen e Arjan Spahiut, shqiptarit që u vra në tokën e...

Berisha parlajmëron zhvillime të rëndësishme: Në Tiranë ndodhen 30 prokurorë evropianë,...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar mbrëmjen e kësaj të hëne se 30 prokurorë evropianë ndodhen aktualisht në Tiranë për të transkriptuar telefonat e koduar...

Prokurorët rusë kërkojnë që Meta të emërohet “organizatë ekstremiste”

0
Prokurorët i kanë kërkuar një gjykate ruse që të kategorizojë organizatën amë të Facebook-ut, Meta Platforms, si një "organizatë ekstremiste", raportoi Interfax të premten.Më...

Detaje nga mbledhja, KLP zyrtarizon kandidate per Prokuror te Pergjithshem –...

0
Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar në mbledhjen e radhës e emrat e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm të cilët...

“3. Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, pas vlerësimit të kushteve dhe...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta, pasi shqyrtoi praktikën dhe dokumentacionin e përcjellë nga Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, në përfundim ka vendosur të...

Rama: Një prokuror në Durrës është pjesë e bandave, do ta...

0
Kryeministri Edi Rama foli për një prokuror që është i lidhur me bandat dhe i bën presion edhe administratës shtetërore ne qytetin e Durresit. Rama...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS