14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bandave

Etiketim: bandave

Përplasja e bandave në Elbasan, sherri mes “Sakatit” dhe “Tarzanit” dyshohet...

0
Policia ende nuk ka asnjë emër të dyshuar si autor i ekzekutimit të Emiljano Ramazanit në Elbasan. Por grupi hetimor ka të dhëna se...

Rama: Një prokuror në Durrës është pjesë e bandave, do ta...

0
Kryeministri Edi Rama foli për një prokuror që është i lidhur me bandat dhe i bën presion edhe administratës shtetërore ne qytetin e Durresit. Rama...

Raporti për Venecian, Meta për dosjet e nxehta: Prokuroria nuk hetoi...

0
Në një raport prej 50 faqesh, Presidenti Ilir Meta ka dhënë të gjitha sqarimet për vendimin e tij për anulimin e dekretit te 30...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS