Policët në SHBA hyjnë me forcë në një dhomë hoteli dhe e shpëtojnë 8-vjeçaren e rrëmbyer

0
18

Në një video të publikuar dhe të shpërndarë shumë në internet shfaqqet momenti kur Policia në SHBA thyen derën e një dhome hoteli në Teksas dhe shpëtuan 8-vjeçaren e rrëmbyer.

Ajo ishte fshehur në shportën e rrobave……

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu