“Për të shpjeguar të vërtetën time”, Saimir Tahiri tregon kur do të flasë – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do të ketë nesër një komunikim për mediat dhe qytetarët. Këtë e ka njoftuar vetë përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook”.

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do të ketë nesër një komunikim për mediat dhe qytetarët. Këtë e ka njoftuar vetë përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook”.
Ndonëse pritej që sot ai të komentonte vendimin e gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet e Rënda, duket se Tahiri ka dashur më shumë kohë për t’u përgatitur para gazetarëve.
“Nesër ne 11.30 shihemi live këtu, për te shpjeguar te verteten time, deri ne këtë stacion te pare 🙏”, shkruan Tahiri.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu