18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Time

Etiketim: time

“Historia e jetës sime”, thanë se është shtatzënë, reagon për herë...

0
A e mbani mend Fjorela Peton? Konkurrentja e “Për’puthen”, rrugëtimi i të cilës ishte shumë i shkurtër. Ajo e mori vetë vendimin për t’u...

“Do të ndjek shembullin e nënës time”/ Mbreti Charles III mban...

0
Mbreti Charles III ka mbajtur fjalimin e tij të parë si mbret para anëtarëve të Dhomës së Komunave dhe Dhomës së Lordëve. Përshëndetjet u...

“Pse ia bëre vajzës time këtë?!”, dëshmia rrëqethëse: Amelian e gjeta...

0
Mbytja e 6-vjeçares shqiptare, Amelia, në Greqi, ka tronditur opinionin publik, ndërsa gishti është ngritur drejt babait të saj për shkaktimin e kësaj tragjedi. Mediat...

“Flutura në kabinën time”, Ndriçim Xhepa: Si u trajnova 3 muaj...

0
Aktori i njohur Ndriçim Xhepa në një rrëfim të veçantë ka treguar fillimin e karrierës së tij në skenën e Teatrit dhe atë të...

“Strategu më i madh dhe i mençur i gjeneratës sime!” Mozzik...

0
Dy vëllezërit Aliaj, ose të njohur nga emrat e artit Getinjo dhe Mozzik nuk kanë hezituar të tregojnë mbështetje për politikanë të caktuar. Ata...
“Kam kaluar një jetë duke mbrojtur dhe ndërtuar markën time”, Kylie Minogue flet për luftën ligjo…

“Kam kaluar një jetë duke mbrojtur dhe ndërtuar markën time”, Kylie...

0
Kylie Minogue ka thënë se lufta e saj ligjore me Kylie Jenner për pronësinë e markës tregtare të emrit 'Kylie' ishte 'thjesht biznes' në...

Moggi trondit Juventusin: Në kohën time i merrnim më të mirët...

0
I intervistuar nga "Radio Bianconera", ish-menaxheri i Juventusit, Luciano Moggi foli për kalimin e mundshëm të Paulo Dybala tek Interi. Ai u shpreh si...
Dua Lipa uron motrën për ditëlindjen e 21-të: Të dua, drita e jetës time

Dua Lipa uron motrën për ditëlindjen e 21-të: Të dua, drita...

0
Ditën e sotme (e shtunë) feston ditëlindjen motra e Dua Lipës, modelja Rina Lipa.Kjo e fundit kremton përvjetorin e 21-të të lindjes, ndërkohë që...
Ronela Hajati reagon pas performancës në “Eurovision”: Kurrë në jetën time nuk kam pasur më shumë…

Ronela Hajati reagon pas performancës në “Eurovision”: Kurrë në jetën time...

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, ka bërë hapjen e natës së parë gjysmëfinale të "Eurovision 2022".Ajo ka performuar "Sekret", gjersa u prit...
“Dhurata më e madhe në jetën time”, Lirim Kastrati reagon pasi u bë baba për herë të parë

“Dhurata më e madhe në jetën time”, Lirim Kastrati reagon pasi...

0
Futbollisti i njohur shqiptar, Lirim Kastrati, javën e kaluar u bë baba për herë të parë.Ai dhe partnerja e tij, modelja kroate, Angela Simac,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS