Aksident i frikshëm në Librazhd – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një automjet i cili ishte ngarkuar me skrap dhe që vinte nga Shkupi ka dalë nga rruga.
Ngjarja ndodhi në hyrje të kthesave të Murrashit, në Librazhd.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime.
Mendohet se shkak është bërë kthesa e fortë, mungesa e sinjalistikës si dhe pesha e kamionit të ngarkuar.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu