18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Frikshëm

Etiketim: frikshëm

Aksidenti i frikshëm në Librazhd/ Përmbyset kamioni, plagosen rëndë shoferët

0
Një aksident i frikshëm ka ndodhur në aksin rrugor Prrenjas-Librazhd. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Bushtricë” , ku të përfshira janë...

Foto/ Aksidenti i frikshëm në Mallakastër, makina përmbyset në mes të...

0
Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur këtë të mërkurë në aksin Memaliaj-Mallakastër. Burime për median bëjnë me dije se një automjet ka dalë nga rruga...

Rastet rriten frikshëm, por dasmat nuk ndalen. E pëson pronari i...

0
Policia e Durrësit ka ndëshkuar me masë administrative 1 milion lekë administratorin e një lokali, pasi organizoi dasmë në kundërshtim me Aktin Normativ. Sipas policise,...

Hoteli Me i Frikshem Ku Kane Ndodhur Histori Dritheruese

0
Hoteli Me i Frikshem Ku Kane Ndodhur Histori Dritheruese

Erozion i frikshëm/ Banesat miliona dollarëshe në Australi, rrezikojnë të bien...

0
Në një zonë bregdetare në New South Wales të Australisë, shtëpi luksoze rrezikojnë të përfundojnë ne oqean për shkak të erozionit të frikshëm në...

Bilanc i frikshëm! “VOA”: Java e shkuar me 90 raste e...

0
Mesatarja e rasteve të reja me koronavirus gjatë javës që shkoi ishte rreth 90 të prekur dhe më shumë se 3 viktima në ditë....

5 Gjera Te Frikshme Te Kapura Ne Kamera : Njerez Te...

0
5 Gjera Te Frikshme Te Kapura Ne Kamera : Njerez Te Frikshem

Rritet frikshëm numri i rasteve me koronavirus/ Humbin jetën dy pacientë...

0
Numri i të infektuarve me Covid 19 vijon të rritet në vendin tonë. Në përditësimin e të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë bëhet me...

“Rekord i frikshëm i rasteve të reja me koronavirus në Ferizaj”

0
Kryetari i Ferizajt, Agim Aliu, ka reaguar pas rritjes së numrit të rasteve të reja me COVID-19 në këtë komunë. Në 24 orët e fundit...

Detaji i frikshëm, nënë e bijë në Kombinat u vetëflijuan se...

0
Detaje të frikshme mësohen për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kombinat, ku nënë e bijë Zhaneta Josifi 56-vjeç dhe Anisa Josifi 30 vjeç...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS