Foto/ Aksidenti i frikshëm në Mallakastër, makina përmbyset në mes të rrugës

0
Gjigandi

Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur këtë të mërkurë në aksin Memaliaj-Mallakastër.

Burime për median bëjnë me dije se një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me karrexhatën anësore metalike, ku dhe është përmbysur. Mësohet se drejtuesi i makinës është një shtetas italian, si dhe makinën e kishte marrë me qera. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar rëndë shoferi, ku dhe është dërguar me urgjencë në spital .

Policia ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu