Aksidenti i frikshëm në Librazhd/ Përmbyset kamioni, plagosen rëndë shoferët

0
50
Gjigandi

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në aksin rrugor Prrenjas-Librazhd.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Bushtricë” , ku të përfshira janë një makinë dhe kamion. Burime për median bëjnë me dije se drejtuesi i kamionit ka pësuar fraktura në krah, ndërsa drejtuesi i autoveturës lëndime të lehta.

Sakaq policia rrugore ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu