Pamje të dhimbshme: Varroset Dafina që vdiq në lindje, e përcjell edhe djali i posalindur

0
61
Gjigandi

Vdekja e Dafina Kamberit nga Presheva ka tronditur gjithë opinionin. Ajo vdiq pas një komplikimi kur solli në jetë djalin e saj.

Ajo u varros dje nga familjarët dhe miqtë të cilët me lotë në sy e përcollën deri tek varri. E një pamje më e dhimbshme është ajo e djalit të saj, i cili nga dritarja përcjell nënën e tij të ndjerë.

Pamjet në videon më poshtë:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu