25.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Varroset

Etiketim: Varroset

​Varroset me nderime të larta veprimtari Shefqet Vokshi

0
Me nderime të larta është varrosur sot veprimtari i çështjes kombëtare Shefqet Vokshi. Në ceremoninë e varrimit disa qindra qytetarë kanë bërë homazhe pranë...

Nesër varroset 14 vjeçari që u vra me thikë sot në...

0
Nesër nga ora 15:00 do të bëhet varrimi i 14 vjeçarit i cili u vra me thikë sot në Prishtinë.Varrimi i të ndjerit do...

Luan Hajra varroset sot në Prishtinë

0
Ka vdekur këngëtari i njohur Luan Hajra.Varrimi i tij do të bëhet sot në orën 15:15,në varrezat e Dragodanit në Prishtinë.Lajmin e ka bërë...

Varroset gruaja që dyshohet se u vra nga burri në Kamenicë

0
Në Korbliq të Kaçanikut sot është varrosur gruaja për të cilën dyshohet se është vrarë nga burri në Kamenicë. Vrasja ka ndodhur të shtunën (25...

Varroset mjeku i parë që vdiq nga COVID-19

0
U ndihmoi njerëzve në Viti edhe në periudhat më të vështira. Por, mjeku Fadil Zuka e humbi betejën me virusin korona. Ai është doktori i...

Pamje të dhimbshme: Varroset Dafina që vdiq në lindje, e përcjell...

0
Vdekja e Dafina Kamberit nga Presheva ka tronditur gjithë opinionin. Ajo vdiq pas një komplikimi kur solli në jetë djalin e saj. Ajo u varros...

Ngatërrohen arkivolet: Në vend të një gruaje, varroset një burrë

0
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në qytetin e Roskovecit, ku në vend të një gruaje, është varrosur një burrë. Fëmijët...

Vdiq në duart e policisë, sot varroset George Floyd!

0
Në Hjuston të Shteteve të Bashkuara do të varroset sot George Floyd, afrikano-amerikani që vdiq në duart e policisë. Floyd, 46 vjeç, do të...

Rozana Radi për prishjen e teatrit: I varrosët për herë të...

0
Orët e para të mëngjesit, godina e Teatrit Kombëtar është shembur. Pavarësisht protestave dhe qendrimeve kundër të një pjese të artistëve dhe qytetarëve, Bashkia ka...

Varroset 30-vjeçarja dhe 4 fëmijët e saj

0
Me qindra persona u mblodhën për t’i dhënë lamtumirën e fundit një nëne, dy binjakëve të saj dhe dy fëmijëve të tjerë, në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS