Luan Hajra varroset sot në Prishtinë

0
Luan Hajra varroset sot në Prishtinë
Gjigandi

Ka vdekur këngëtari i njohur Luan Hajra.

Varrimi i tij do të bëhet sot në orën 15:15,në varrezat e Dragodanit në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij Donika Hajra.

“Të dashur miq dhe familjarë, varrimi i të ndjerit, të babait tonë, Luan Hajra bëhet sot në kohën e Ikindisë, në orën 15:15 në varrezat e Dragodanit në Prishtinë”,

ka njoftuar ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu