10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Posalindur

Etiketim: posalindur

Usain Bolt ndan fotografitë e para të vajzës së tij të...

0
Usain Bolt ka postuar fotografi të vajzës së tij të vogël për herë të parë pasi zbuloi emrin e saj, Olympia Lightning. Dyshja mirëpritën fëmijën...

Pamje të dhimbshme: Varroset Dafina që vdiq në lindje, e përcjell...

0
Vdekja e Dafina Kamberit nga Presheva ka tronditur gjithë opinionin. Ajo vdiq pas një komplikimi kur solli në jetë djalin e saj. Ajo u varros...

Millie Mackintosh me vajzën e posalindur

0
Ajo e ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me burrin Hugo Taylor të premten. Dhe Millie Mackintosh u pa bashkë me vajzën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS