26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme nga kosova fundit

Etiketim: lajme nga kosova fundit

Covid-19, Kosova mund ta nisë trajtimin e pacientëve me plazmë gjaku

0
Pacientët e prekur me Covid-19 së shpejti do të mund të nisin të trajtohen me plazmën e atyre që tashmë e kanë kaluar këtë...

Varroset gruaja që dyshohet se u vra nga burri në Kamenicë

0
Në Korbliq të Kaçanikut sot është varrosur gruaja për të cilën dyshohet se është vrarë nga burri në Kamenicë. Vrasja ka ndodhur të shtunën (25...

Për mjerim, Liqeni i Batllavës në gjendje të tmerrshme!

0
Liqeni i Batllavës ia shton edhe më shumë bukurinë Kosovës, e sidomos vendit në të cilin ndodhet, Podujevës. Por ai kërkon kujdes dhe mirëmbajtje, e...

As qeveria e as Covidi nuk i ndalin dasmat në Kosovë,...

0
Më 1 korrik të këtij viti, Qeveria e Kosovës mori vendim që të ndalojë organizimin e tubimeve me më shumë se 50 persona. Sidoqoftë, as...

Edhe sot shi, nga nesër kthehet vapa

0
Dita e diell do të fillojë me mot me diell dhe vranësira të paqëndrueshme të cilat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me reshje...

Pritje deri në tri orë në Merdare, për të hyrë në...

0
Deri në tri orë pritje në Merdare, për të hyrë në Kosovë. Po vazhdojnë pritjet e gjata për të hyrë në Kosovë, në pikën kufitare...

21 raste me Covid-19 aktive në Malishevë

0
Bazuar në të dhënat zyrtare të IKSHKP, sot në Komunën e Malishevës, janë dërguar analizat e pesë testimeve, ku tre prej tyre kanë rezultuar...

​756 profesionistë shëndetësorë janë prekur nga Covid-19

0
Që nga regjistrimi i rasteve të para të Covid-19 në Kosovë e deri më sot, 756 profesionistë shëndetësorë janë prekur nga ky infeksion, ndërsa...

Nga pesë testime në Malishevë, tre kanë rezultuar pozitiv dhe dy...

0
Bazuar në të dhënat zyrtare të IKSHKP, sot në Komunën e Malishevës, janë dërguar analizat e pesë testimeve, ku tre prej tyre kanë rezultuar...

11 raste të reja me Covid-19 dhe një i vdekur në...

0
Në 24 orët e fundit në qytetet me shumicë serbe janë shfaqur 11 raste të reja me Covid-19 dhe një persona ka ndërruar jetë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS