Nuk ndalen termetet, toka dridhet sërish – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Në një kohë kur të gjithë jemi sy e veshë ndaj çdo zhvillimi të fundit të aktivitetit sizmik në vend, duket se toka vazhdon ende të dridhet.
Nisur nga të dhënat e Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti i fundit është regjistruar në orën 18:42, i shkallës 3 Rihter.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu