34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dridhet

Etiketim: dridhet

Dridhet Shqipëria, ja ku ishte epiqendra e tërmetit dhe sa ishte...

0
Një tërmet me magnitutë 3.2 i shkallës rihter është ndjerë mëngjesin e sotëm. Sipas Qendrës Evropiane të Tërmeteve, bëhet me dije se epiqendra e lëkundjeve...

Kur flet Ismet Munishi, dridhet opinioni

0
Ismet Munishi, kryetrajner i klubit të futbollit Ballkani nga Theranda, njihet për deklarata të nxehta e shpesh herë e dridh edhe opinionin sportiv. Munishi...

Messi “shënjestron” dy rekordet historike, “dridhet” Pele

0
Leo Messi tashmë po “mpreh shpatën”. Pas pushimit të gjatë prej pandemisë së Covid-19, Barça do të kthehet të luajë në La Liga, këtë...

Nuk ndalen termetet, toka dridhet sërish – Lajmi i Fundit –...

0
Në një kohë kur të gjithë jemi sy e veshë ndaj çdo zhvillimi të fundit të aktivitetit sizmik në vend, duket se toka vazhdon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS