16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Toka

Etiketim: toka

Erdoganit po i shembet toka nën këmbë?! E ardhmja e...

0
Në zgjedhjet e ardhshme në Turqi do të jenë gjashtë milionë votues të cilët do t’i drejtohen kutive të votimit për herë të parë....

Toka, vilë luksoze dhe 4 makina, sekuestrohen pasuritë e të dënuarit...

0
Policia e Shtetit ka njoftuan sot sekuestrimin e disa pasurive që i përkisnin shtetasit Gentian Sharra dhe familjarëve të tij në Elbasan.Drejtori i Policisë...

Pas heliopterit grek, ekipi shqiptar kryen inspektimet nga toka për vatra...

0
Situata në ishullin e Sazanit është vënë nënm kontroll, pasi ditën e djeshme vatrat e zjarrit u neutralizuan. Burime për median bëjnë me dije se...

U takua me drejtuesit e policisë, Gledis Nano i prerë: Të...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka zhvilluar këtë të hënë një takim me drejtuesit e strukturave të Policisë, në qendër...

Hapet toka në Belsh/ Krijohet papritur gropa karstike

0
Një gropë karstike rreth 20  metra e thellë dhe 10 metra e gjerë është shfaqur pranë fshatit Çestije në Belsh.Fenomeni natyror është i zakonshëm...

Apartamente, automjete dhe toka/ Çfarë përfshin pasuria e sekuestruar e deputetit...

0
Gjykata e Posaçme (GJKKO) ka dalë me një vendim ku njofton se ka konfiskuar pasuritë e deputetit demokrat Kasëm Mahmutaj.Ky vendim ka ardhur për...

​Toka me grurë do të subvencionohet me 474 euro për hektar,...

0
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka vazhduar aktivitetin e tij në terren ku ka vizituar prodhuesit vendor të cilët me punën e...

Lëkundet sërish toka në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra e tërmetit

0
Tronditet sërish Shqipëria e Mesme. Lëkundje të reja tërmeti janë ndjerë këtë pasdite. Epiqendra ka qenë në detin Adriatik. Sipas Qendrës Europiane Mesdhetare Sizmologjike (EMSC),...

Diten kur Toka u Ndal !

0
Diten kur Toka u Ndal !

10 Gjerat Me Te Frikshme Ne Univers (SHQIPtube – Fakte Interesante)

0
10 Gjerat Me Te Frikshme Ne Univers (SHQIPtube - Fakte Interesante)

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS