Mozzik publikon hitin e ri “Lass mal”

0
15
Gjigandi

Mozzik ka sjellur projektin e ri muzikor të cilin e paralajmëroj javë më parë.

Kënga mban titullin “Lass mal” dhe erdhi e bashkangjitur edhe me një videoklip unik.

Reperi nga Ferizaj solli këngën e re e cila është në gjuhën gjermane dhe tashmë është lansuar në kanalin zyrtar në Youtube.

Ndërkohë që Mozzik ka paralajmëruar edhe këngë të tjera në gjuhën shqipe.

Më poshtë kënga me videoklip:

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu