Modelja 23-vjeçare theret disa herë me thikë dhe qëllohet me plumb pas koke

0
46
Gjigandi

Një modele dhe trajnere fitnesi është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Kaliforni.

Në trupin e 23-vjeçares Alondra Getsemani Villasenor kishte shenja të goditjes me thikë, ndërsa është qëlluar edhe me plumb në……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu