Me “elegancën atletike”, Genesis GV70 do të jetë një rival i fuqishëm për konkurrencën

0
13
Gjigandi

Stili i ri i dizajnit dhe kapaciteti i lart, mund ta bëjnë një rival të fortë në krahasim me prodhuesit tjerë

Para shumë vitesh, nëse do të përmendej Genesis, të gjithë do mendonin për ndonjë prodhuesi të thjeshtë dhe jo një prodhues i makinave luksoze nga Koreja.

Lansimi i G90 me teknologji të lartë, nivel të lartë luksi dhe fuqi shumë të madhe, ka qenë një sukses i madh, duke bërë që të rritet kërkesa për të.

Tani Genesis është duke u përgatitur që të godet shënjestra të fuqishme si BMW X3, Mercedes-Benz GLC dhe Audi Q5.

Konkurrentët do të rivalizohen nga GV70 i ri që është gati për lansim, ndërsa është ndërtuar me gjuhën e re dizajnuese, të cilën Genesis e quan “elegancë atletike”.

Në këtë formë, makina është elegante dhe me linja shumë të lehta, por atletike me stil sportiv dhe agresiv ën të njëjtën kohë.

Imazhet e shpërndara, e tregojnë këtë makine me një shtresë të theksuar kamuflazhi, por që shihen dritat e ndara në mes, por që duket se është gati për prodhim.

Ndërtimi i kësaj forme dhe kapaciteti që ka, pritet ta bëjë një rival të fuqishëm në treg, si një makinë me plot stil dhe e mirë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu