23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet GV70

Etiketim: GV70

Me “elegancën atletike”, Genesis GV70 do të jetë një rival i...

0
Stili i ri i dizajnit dhe kapaciteti i lart, mund ta bëjnë një rival të fortë në krahasim me prodhuesit tjerë Para shumë vitesh, nëse...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS